نخستين سامانه رپيتر (تکرار کننده) اورژانس کشور در مشهد نصب و راه اندازي شد.

در آستانه ولادت با سعادت حضرت علي (ع) نخستين سامانه رپيتر (تکرار کننده ) ديجيتال کشور در مديريت حوادث و فوريتهاي پزشکي دانشگاه علوم پزشکي مشهد نصب و راه اندازي شد.

*****

*****

  به گزارش وب دا: مدير حوادث و فوريتهاي پزشکي دانشگاه علوم پزشکي مشهد اظهار داشت:‌ اين سامانه در ارتفاعات خلج نصب و راه اندازي شده و در حال حاضر مجهز به 12 سامانه پرتابل راديويي و يک سامانه خودرويي مي باشد.

 

   اين سامانه به منظور افزايش پوشش راديويي اورژانس 115 مشهد ، افزايش کيفي و مطلوب مکالمات، ارسال پيامک، کالر اي دي (به منظور شناسايي بهتر همکاران و افزايش سرعت خدمات رساني) و امکانات ديجيتال با هزينه اي بيش از 670 ميليون ريال نصب و راه اندازي شده است.

  وي با اشاره به اينکه اين سامانه در مدیریت، فرماندهی عملیات اورژانس115 و هدایت بحران نقش بسزایی دارد خاطر نشان کرد:‌ در بین تمامی مراکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور این سامانه برای نخستين بار در مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی خراسان رضوی اجرایی و مورد بهره برداری قرارگرفته است.

 
ارسال توسط وحید حکم آبادی

  روز ولادت حضرت علی(ع)، روز مرد، روز پدر مبارک

*****

نویسندگان این وبلاگ روز ولادت حضرت علی(ع) اول مرد تاریخ رو به تمام مردان و پدران زحمتکش عرصه ی بهداشت و درمان ؛ بخصوص پرسنل خدوم فوریت های پزشکی اورژانس 115 تبریک می گوئیم.

***** 

  و سلامتی اونایی کـه روز پـدر؛  بـیـشـتـر از یـه فـاتـحـه چـیـزی نـمـیـتـونـن بـه پـدرشـون کـادو بـدن...

خدایا شاد کن همه ی پدرای مردی رو که بین ماها نیستن و صبر عطا کن به فرزندانشون

شادی همه ی بابا های مهربون صلوات و فاتحه ای قرائت فرمایید.ادامه مطلب...
ارسال توسط وحید حکم آبادی

   قدس گزارش می‌دهد؛

 

  وضعیت قرمز نیروهای شرکتی اورژانس 115 سبزوار

  سبزوار- سید محسن جعفری: قدس ویژه خراسان - به طور کلی همه روزه حوادث بسیار زیادی در کمین انسان می‌باشد که برخی از آنها ساخته و پرداخته دست انسان و برخی دیگر نیز حاصل حوادث طبیعی به شمار می‌آیند.

*****

*****

شرح خبر را در "ادامه ی مطلب" بخوانید :

اخراج به دستور آقای رئیس

تعطیلی پایگاه 115 توحید شهر به علت کمبود نیرو

انتقاد از مسؤول منطقه‌ای اورژانس 115 سبزوار

تحصن خانواده نیروهای شرکتی اورژانس 115 سبزوار

 ادامه مطلب...
ارسال توسط وحید حکم آبادی

کارکنان اورژانس115 سبزوار اخراج مي شوند!!!

سبزوار- خبرنگار روزنامه قدس:  شنیده ها حاکي از آن است که در جلسه اعضاي هیأت مدیره دانشگاه علوم پزشکي سبزوار و مسؤولان اورژانس سبزوار، تصمیم به اخراج برخي از کارکنان اورژانس جاده اي این شهرستان در اردیبهشت ماه گرفته شده است.

 تحقیقات خبرنگار ما از کارکنان اورژانس سبزوار نشان مي دهد که پایگاه هاي اورژانس جاده اي سبزوار از سال84 در اختیار بخش خصوصي بوده است و پس  از تصویب وزیر بهداشت و درمان مبني بر استخدام نیروهاي این بخش از کادر بهداشت و درمان تغییرتعداد6 پایگاه از12 پایگاه جاده اي اورژانس 115 همچنان در اختیار بخش خصوصي مانده است و فقط 6 پایگاه دولتي شده اند. همچنین استخدام نیروهاي اورژانس شهري115 سبزوار که با پیگیري هاي روزنامه قدس به سرانجام رسیده است.

 گزارشها حاکي از آن است، این6 پایگاه، 9 پایگاه اورژانس115 را به صورت اضافه کار و با اخراج کارکنان آن به بخش دولتي واگذار کرده اند، این در حالي است که برخي از این افراد داراي سابقه چند ساله و خانواده هستند.

 متأسفانه تا لحظه ارسال این خبر مسؤولان دانشگاه علوم پزشکي سبزوار در این باره هیچ پاسخي به رسانه ها نداده اند.

(خبر روز دوشنبه 26/فروردین/1392 روزنامه قدس)

*****

با توجه به پیگیری های پرسنل اورژانس 115 سبزوار که با بی توجهی مسئولین ذی ربط مواجه شد، خبر اخراج جمعی از نیروهای اورژانس115 سبزوار قطعی می باشد.

لازم به ذکر است که این پرسنل اخراجی از نیروهای تخصصی و زبده فوریتهای پزشکی با چند سال سابقه خدمتی می باشند.

از مسئولین محترم دانشگاه و اداره اورژانس115 سبزوار و افراد موثر در این رابطه تقاضا داریم که در تمهیداتی جهت به کارگیری مجدد و استخدام این نیروهای تلاشگر و ماهر بفرمایند تا شاهد ارتقا سطح سلامت و کاهش آسیب ها و خدمت رسانی شایسته به مردم آزاده ی سبزوار باشیم.ادامه مطلب...
ارسال توسط وحید حکم آبادی

آرم فوریتهای پزشكی (یا ستاره حیات) :

شكل چسب ستاره، نشانه پانسمان و نماد پرستاری است.
شكل عصا، نشانه عصای بقراط حكیم می باشد كه پدر علم طب است.
شكل مار، نشانه داروشناسی است.

تلفیق این 3 مورد كه تشكیل ستاره حیات را می دهند اهمیت حیطه و گستردگی وظایف یك تكنسین اورژانس را به خوبی بیان می كند.

 

لباس فرم کارکنان
تاریخ: پنج شنبه 17 آذر 1390برچسب:,
ارسال توسط مديريت وبلاگ احياء

با افتتاح اين خط توليد تا پايان سال جاري يكصد دستگاه اتوبوس آمبولانس به ناوگان اورژانس كشور افزوده مي شود كه 36 دستگاه تا پايان آبان ماه جاري تحويل ناوگان اورژانس كشور مي شود.

 

ژنراتور برق، سیستم آبرسانی و فاضلاب، سیستم گرمایشی و سرمایشی، تابلوی پیام‌نما و نمایشگرهای دیجیتال، نگهدارنده هاي برانكارد بالابرهای دستی و برقی، سیستم برق 24 ولت و 220 ولت و همچنین وجود 10 تخت که در شرایط اضطرار به 14 تخت افزایش می‌یابد، از قابلیت‌های این اتوبوس آمبولانس‌هاست
تاریخ: پنج شنبه 17 آذر 1390برچسب:,
ارسال توسط مديريت وبلاگ احياء
اولین آمبولانس دريايي در خليج فارس به آب انداخته مي‌شود

 

 رييس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني هرمزگان : سفارش شناور مجهز به 3 تخت حمل بيمار كه تمام تجهيزات پزشكي  و اورژانسي در آن باشد طي قراردادي به یک شركت سازنده براي ساخت واگذار شد.

دكتر محمد شكاري  با اشاره به این که، طراحي و ساخت اين پروژه به طور كامل توسط متخصصان داخلي صورت گرفته است، افزود:‌ طول اين شناور 12متر، عرض 42/4 متر و با هزينه بيش از 450 ميليون تومان ساخته مي‌شود.

وی با اشاره به مراحل نصب تجهيزات اين آمبولانس خاطر نشان كرد:‌ سيستم‌هاي ارتباطي و مخابراتي اين شناور نيز به شكلي طراحي شده است كه به سهولت بتواند با ساحل و مراكز امدادي ارتباط برقرار كند.

رييس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني هرمزگان  انتقال بيماران از جزاير استان هرمزگان به مركز درماني فوق تخصصي  استان را يكي از كاركردهاي تاثيرگذار در تامين سلامت جزيره نشينان عنوان كرد و افزود:  قابليت حمل سه بيمار، دو خدمه و هشت همراه در شناور آمبولانس هرمز وجود دارد و تجهيزات داخلي آمبولانس بر اساس استانداردهاي لازم براي حمل بيمار در آمبولانس درماني تعبيه شده است .

دکتر شکاری ابراز كرد: این شرکت كشتي سازي  با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، اقدام به تولید آمبولانس دریایی با گنجایش انتقال سه بیمار به صورت همزمان را داشته است و امکان جانمایی تجهیزاتی نظیر شوک، تنفس ترکیبی، نوار قلب را داشته و در سامانه ناوبری آن نیز تجهیزات راهبری دریایی در شب به کار گرفته می شود.

فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

http://www.sharehmr1.blogfa.com
تاریخ: چهار شنبه 16 آذر 1390برچسب:,
ارسال توسط مديريت وبلاگ احياء

آهنگ وکلیپ بسیار زیبای سامی یوسف در مورد اورژانس ۱۱۵

 

که به ۲ زبان خوانده شده ،با زیرنویس فارسی؛ با حجم ۱۷مگا و زمان ۴ دقیقه و فرمت WMV حتماً دانلود نمائیدو به معنی کلمات آن دقت کنید و لذت ببرید.(زحماتی که تکنسینهای اورژانس در نجات بیماران می کشند ،از چشمان خدا پنهان نمی ماند-هر کار خوبی صدقه است-خوبی کنید تا خوبی ببینید این قانون طبیعت است)

دانلود فایل 

http://www.sharehmr1.blogfa.com
تاریخ: چهار شنبه 16 آذر 1390برچسب:,
ارسال توسط مديريت وبلاگ احياء
آخرین مطالب

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 175
بازدید دیروز : 118
بازدید هفته : 293
بازدید ماه : 3639
بازدید کل : 1734583
تعداد مطالب : 204
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1-_ !News _-

Google

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
 دانلود نوحه - دانلود نوحه


--------------------------------------------------------------------------------